Спеціальні потреби

Трамп та Зеленський прокоментували слова Путіна про те, що хтось навмисне сварить Україну та Росію


Президент США Дональд Трамп та перша леді Меланія перед візитом до Індії, 23 лютого 2020 року

Було б "чудово, якщо б Україна та Росія напрацювали певну домовленість, як на мене, це було б чудово". Так президент США Дональд Трамп, на прохання журналіста, прокоментував слова російського президента Путіна, озвучені ним в інтерв'ю російській пресі минулого тижня, про те, що інші країни хочуть пересварити Росію з Україною і якщо б Росія та Україна об'єднались, вони створили б глобального конкурента в Європі.

Спілкуючись з пресою перед початком свого візиту до Індії 23 лютого, президент США Дональд Трамп зауважив, що хотів би бачити покращення відносин між Росією та Україною.

"Ми хотіли б, щоб вони примирились. Якщо б вони примирились в тому плані, що налагодили б відносини, це було б чудово", - сказав Трамп журналістам.

Раніше український президент Володимир Зеленський критично відреагував на ці заяви Путіна. В коментарі для Washington Examiner, Офіс президента Зеленського наголосив: "Російсько-українські відносини не мають визначатись геополітичними амбіціями окремих лідерів. Ці відносини засновані на відносинах людей, які живуть, працюють, творять і борються за мир навколо по обидва боки кордону".

Зеленський також прокоментував слова Путіна про те, що створення Православної церкви України руйнує "конкурентні переваги", які Росія та Україна могли мати спільно.

"В Україні, церква окрема від держави, - йдеться у заяві Офісу Зеленського для видання. – Нещодавнє об'єднання Православної церкви України було рішенням людей, ініційованим зібранням, у відповідності до правил церкви та закріплене церковним документом – томосом".

Дивіться також: ​Глава Білого дому привітав Берні Сандерса із перемогою у Неваді. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG