Спеціальні потреби

Конгресмен назвав Росію "паперовим тигром" на слуханнях про конфлікти в Україні, Грузії та Молдові


Адам Кінзінгер

"В конфліктах в Україні, Молдові. Грузії є один спільний знаменник – Росія", наголосив конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер виступаючи зі вступним словом на слуханнях Комітету Конгресу США з міжнародних справ на тему "Заморожені конфлікти Путіна та конфлікт в Україні", що відбулись у середу.

Вони добре йдуть до цегляної стіни, але потім зупиняються, бо не здатні її пробити
Конгресмен Кінзінгер про Росію

Конгресмен відзначив, що у військовій площині Росія відступає перед США і перед Туреччиною, і назвав Росію "паперовим тигром". "У військовій площині, коли США протистоять Росії – ті замовкають, коли Туреччина протистоїть Росії,чесно кажучи, вони стихають. Вони добре йдуть до цегляної стіни, але потім зупиняються, бо не здатні її пробити". Конгресмен закликав США та європейських партнерів допомогти Україні у протистоянні Кремлю.

До єдності позиції щодо стримування агресії Росії конгресменів як від Демократичної, так і від Республіканської партій, закликав і колишній посол США при ОБСЄ Ден Беєр, який виступив в якості співдоповідача під час слухань.

"Члени цього комітету по-різному проголосували з імпічменту. Вони не мають займати різні позиції із загроз для національної безпеки", - зауважив він.

Беєр закликав США "залишатись відданим партнером України у її намаганнях побудувати більш потужну систему верховенства права та впровадити реформи, які український народ вважає обов'язковими для досягнення кращого майбутнього для їх дітей".

Ще один доповідач – Директор Міжнародного республіканського інституту США Стівен Нікс заявив конгресменам, що США мають зосередитись на трьох пріоритетах в стримуванні дії Росії в Україні:

  • Економічні санкції. "Ми переконані, економічні санкції мають бажаний вплив, - говорить аналітик. - Ми виступаємо не лише за їх продовження, але і розширення санкцій до відновлення територіального суверенітету України".
  • Робота пунктів пропуску. На думку Нікса, те що мільйони осіб проходять через пункти пропусків між Україною та ОРДЛО за пенсіями, для відновлення документів, означає, що люди хочуть зберегти свій зв'язок з Україною
  • Збільшення інформування про життя в Україні для мешканців окупованих територій та подолання дезінформації.

Дивіться також: Студія Вашингтон. Українських ветеранів прийняли у Конгресі США

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Церква в пам'ять жертв Голодомору.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
XS
SM
MD
LG