Спеціальні потреби

Відео наймолодшої конгресвумен США, яка танцює на даху, викликало схвалення американців


Дискредитація не вдалась

Наймолодша конгресвумен США Александрія Оказіо-Кортез потрапила до центру уваги громадськості в середу, коли відео з її студентських років поширили у Twitter. У відео, яке за два дні набрало 10 мільйонів переглядів, вона енергійно танцює на даху будинку, сама і разом з іншими студентами Бостонського університету.

Хоча відео поширили, очевидно, щоб присоромити новообрану конгресвумен (з огляду на текст повідомлення та підміну музики), публіка відреагувала доброзичливо, висловлюючи підтримку Оказіо-Кортез, у тому числі представники ЗМІ.

«Я переглядаю відео знову і знову і не можу побачити проблему. Вона... веселиться? Має друзів? Любить музику?» – пише кореспондентка видання Time Шарлот Алтер (Charlotte Alter).

«Ого. Нові кадри показують, що Александрія Оказіо-Кортез... е... чарівна? …Ви просто спонукаєте нас любити її більше», – зазначає журналістка-фрілансер Кез Вейда (Kaz Weida).

«Я не знаходжу жодної радості в цій роботі, але, як консервативний коментатор, це мій обов'язок знаходити й оприлюднювати будь-які відеоматеріали або зображення Александрії Оказіо-Кортез, де вона має щасливий вигляд і робить те, що роблять молоді люди», – іронізує спортивний журналіст Девід Роз (David Roth).

Дивіться також: Чого очікувати від нового «безпрецедентного» складу Конгресу США?

Чого очікувати від нового «безпрецедентного» складу Конгресу США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

XS
SM
MD
LG