Спеціальні потреби

Корейські держави досягли угоди про зменшення напруження між ними


Представники обох корейських держав на переговорах у прикордонній зоні

У рамках угоди про розрядження напруження на Корейському півострові, Південна Кореї вимкнула у вівторок пропагандистсткі програми, скеровані на Північну Корею.

Північна Корея, зі свого боку, висловила «жаль» з приводу недавнього вибуху міни, який поранив двох південнокорейських військових.

Радник президента Південної Кореї з питань безпеки заявив, що обидві корейські держави також погодились провести в найближчому часі, в Сеулі або в Пхеньяні, розмови про покращення взаємних відносин. Корейська війна закінчилась 62 роки тому припиненням вогню, а не мирним договором. Обидві сторони заявили також, що вони відновлять у вересні зустрічі родин, які були роз’єднані в результаті конфлікту під час «холодної війни».

Сполучені Штати, відданий союзник Південної Кореї, привітали угоду і висловили надію, що напруженість на Корейському півострові зменшиться.

Представник Державного департаменту Джон Кірбі назвав угоду компромісом. Він сказав, що тепер від Північної Кореї залежить те, щоб «робити щось, а не просто давати запевнення» про діяльність своїх збройних сил уздовж кордону між обома державами.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG