Спеціальні потреби

У відставку подав міністр оборони Південної Кореї


Колишній міністр оборони Південної Кореї

Міністр оборони Південної Кореї подав у відставку. Він зробив це у відповідь на критику з приводу того, як він вів справи у зв’язку з артилерійською атакою Північної Кореї на південнокорейський острів Йонпхендо.

Сеульський уряд повідомив про це рішення у четвер серед зростаючого напруження в регіоні. Раніше Сеул заявив, що «рішуче збільшить» свою військову присутність на острові і змінить свої правила військового реагування, щоб дозволити агресивнішу відповідь на атаки в майбутньому.

Тимчасом Північна Корея попередила, що проведе більше подібних атак, якщо Південна Корея продовжуватиме те, що Пхеньян назвав «нерозсудливими військовими провокаціями».

Відставка міністра оборони сталася після різкої критики в парламенті Південної Кореї з приводу відповіді країни на атаку у вівторок, в результаті якої загинули два морські піхотинці, два цивільні та було завдано чималих збитків. Південна Корея відповіла артилерійським вогнем, але представники опозиції заявили, що слід було вдатися до негайної відповіді.

XS
SM
MD
LG