Спеціальні потреби

Північна і Південна Кореї провели переговори на високому рівні


Представники КНДР і Південної Кореї вперше за сім років сіли за стіл переговорів, викликаючи обережний оптимізм щодо можливого покращення відносин між обома країнами.

Про офіційний порядок денний перемовин, які відбулися у середу на південнокорейській території прикордонного селища Панмунджом, повідомлень не було.

Згідно з інформацією, південнокорейську делегацію очолив службовець національної безпеки, а Північна Корея надіслала багаторічного члена делегації на переговори.

Як гадається, одне з питань, які сторони обговорювали, стосується зустрічей членів родин, розділених після Корейської війни 1950 – 1953 років.

Минулого тижня обидві корейські держави погодились відновити такі зустрічі, які припинилися у 2010 році. Черговий раунд зустрічей заплановано від 20 до 25 лютого, але Північна Корея в останній хвилині скасувала домовленість.

КНДР заявила, що вже наступного дня була змушена передумати домовленість і почала чинити тиск на Сеул і Вашингтон, щоб вони відкликали щорічні спільні військові навчання, які мають розпочатися 24 лютого.
XS
SM
MD
LG