Спеціальні потреби

Південна Корея дала згоду на військові переговори з КНДР


На кордоні між обома корейськими державами

Південнокорейські офіційні особи повідомили, що вони тимчасово погодились на пропозицію КНДР, щоб провести військові переговори на високому рівні. Це була б перша така зустріч між представниками обох країн з часу, коли між ними спалахнуло напруження з приводу артилерійської атаки КНДР на південнокорейський острів у листопаді минулого року.

Південнокорейська офіційна особа заявила, що пропозиція про переговори в справі «невирішених питань» була надіслана міністру оборони Південної Кореї від його північнокорейського партнера.

Представник Міністерства оборони Південної Кореї заявив Голосу Америки, що його уряд бажає взяти участь у такій зустрічі і вивчить пропозицію обережно і позитивно. А представник Міністерства з питань об’єднання заявив, що уряд виніс основне рішення про участь у переговорах, але що подробиці ще не можуть бути оприлюднені.

Південна Корея відкинула ряд раніше отриманих пропозицій про переговори з Північчю як «нещирі» пропагандистські зусилля, хоча жодна з них, як вважається, не надійшла на такому високому рівні.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG