Спеціальні потреби

Актуально

Обидві Кореї домовились про чергову дату об’єднання сімей

Північна і Південна Кореї домовились про відновлення об’єднання родин, які були розлучені ще 60 років тому під час Корейської війни.

Речник південно-корейського Міністерства у справах возз’єднання повідомив, що цього разу ця подія відбудеться у період між 30 жовтня і 5 листопада у центрі для об’єднання і готелі в гірському курорті Кимгансан у Північній Кореї.

Така домовленість була досягнута під час двосторонніх розмов у північно-корейському прикордонному містечку Каесонґ. Два попередніх раунди розмов на цю тему були безрезультатні.

Тоді сторони не могли порозумітись щодо вимог Пхеньяну у справі скасування Сеулом заборони на туристичні поїздки до Кимгасан, що приносить північно-корейському режимові так потрібну йому валюту. Південна Корея відмовилась від відвідин цієї курортної місцевості після того, коли у 2008 році там від пострілу північно-корейського вартового загинула південно-корейка, яка ввійшла на заборонену військову зоні.

Десятки тисяч корейців далі є роз’єднані від 1953 року, коли закінчилась трирічна Корейська війна, що поділила Корейський півострів на дві частини: демократичний Південь і комуністичну Північ. Останній раунд возз’єднання корейських родин відбувся рівно рік тому.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG