Спеціальні потреби

Кількість випадків COVID-19 у США перевищила 6 мільйонів, але добовий приріст знижується


Число померлих від коронавірусу у США досягло 183 тисяч

Число підтверджених випадків коронавірусу у США перевищило шість мільйонів. З тих пір, як цей показник становив п'ять мільйонів, пройшло приблизно три тижні.

Проте, це говорить, що добовий приріст нових випадків знижується, оскільки перехід від чотирьох мільйонів випадків до п'яти стався лише за два з половиною тижні.

Випадки зараження на COVID-19 у США зростають у більш ніж половині штатів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

І все ж, зростання захворюваності залишається високим у порівнянні з червнем.

За даними Університету Джонса Хопкінса, у неділю в США було зареєстровано понад 35 тисяч нових випадків. Це найменший щоденний приріст з 23 серпня.

Відкриття без контролю - це вірний шлях до катастрофи
Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус

Число померлих від коронавірусу у США досягло 183 тисяч.

З'являються ознаки ослаблення пандемії у низці штатів, включно з Каліфорнією і Флоридою.

За даними Університету Джонса Хопкінса, в Каліфорнії, яка лідирує за кількістю підтверджених випадків в країні, у неділю було зареєстровано менше 4 тисяч нових випадків зараження, що є найнижчим показником з 4 липня.

Флорида, яка всіляко намагалася стримати епідемію цього літа, також повідомила про зниження числа нових випадків. Воно склало менше 2600 - це найнижчий добовий показник за шість днів, який в рази менше пікового значення, яке перевищувало 15 тисяч нових випадків, і якого було досягнутого 12 липня.

Тим часом, ВООЗ закликала країни світу і далі вживати заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу, включаючи обмеження публічних заходів і захист вразливих груп населення при поновленні роботи підприємств.

«Чим більше контролю над вірусом буде у країн, тим більше вони зможуть відкритися. Відкриття без контролю - це вірний шлях до катастрофи», - заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

Дивіться також: «Боже, нічого не лишилося»: мешканець Каліфорнії повернувся, щоб оглянути руїни його будинку після лісових пожеж

XS
SM
MD
LG