Спеціальні потреби

Актуально

Чому чоловіки частіше помирають від коронавірусу, ніж жінки?

Чоловіки й жінки мають однакові шанси заразитися коронавірусом, проте смертність через COVID-19 серед жінок нижча, ніж серед чоловіків. Такі дані, що раніше проілюструвала ситуація в Китаї, лише підтвердила нова статистика з інших країн. Зокрема в Італії чоловіки складають 60% з усіх заражених вірусом і 70% з усіх, хто помер, - повідомляє CNN. У Південній Кореї серед заражених було більше жінок, однак серед померлих - 54% чоловіки.

Науковці вважають, що це пов'язано з тим, що жінки краще стежать за своїм здоров'ям і рідше за чоловіків курять цигарки. До прикладу, станом на 2015 рік у світі палило 36% чоловіків і 7% жінок (дані ВООЗ та Світового банку). Також чоловіки споживали на рік в середньому 11 літрів алкоголю, а жінки - 2 літри.

Історія спалахів вірусів SARS і MERS підтверджує, що чоловіки частіше помирали, каже інфекціоніст Медичної школи МакКагаверн Університету Техасу Льюїс Остроскі-Цайхнер.

Зокрема, на це впливає різниця між двома статями у загальному стані здоров'я: за даними журналу Ланцет станом на 2017 рік від серцево-судинних хвороб страждали 2,776 чоловіків і 1,534 жінки зі 100 тисяч насення у світі. Так само, жінки рідше страждали від респіраторних хвороб та інсультів.

Раніше Голос Америки повідомляв, що декілька жінок народили дітей, будучи зараженими, і вірус не передався дитині ані після народження, ані під час годування грудьми. Водночас Центр з контролю й запобігання хворобам США нагадав, що вагітні жінки можуть бути більш вразливими до вірусних респіраторних інфекцій, зокрема COVID-19.

Дивіться також: Які загрози становить коронавірус для американських фермерів. Відео

Які загрози становить коронавірус для американських фермерів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Всі новини дня

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео

США відправляють до України броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Броньовані авто, медичний транспорт, тимчасові мости: корабель із важливим американським військовим обладнанням відправили в Україну із Бельгії через Німеччину.

У Пентагоні заявили про зібрання другого засідання контактної групи з оборони України. Відео

У понеділок, за ініціативи очільника Пентагону Остіна, представники понад 40-ка країн світу візьмуть участь у другому засіданні контактної групи з оборони України. Тим часом, Міноборони США показало, як американські військові завантажують гаубиці M777 - для доставки в Україну.

Ентоні Блінкен обговорив питання продовольчої безпеки із українськими дипломатами. Відео

Державний секретар Ентоні Блінкен напередодні відвідав Український Інститут Америки у Нью-Йорку, аби продемонструвати солідарність з народом Україною.

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео

Чи достатньо робить безпосередньо Європейський Союз для України? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:37 0:00

9,5 мільярдів доларів нової допомоги від «Групи Семи» - аналіз підтримки України з боку ЄС та що відбувається із санкціями проти Росії?

Благодійне турне Злати Огневіч у США - співачка жертвує на потреби України. Відео

Українські артисти продовжують допомогати протистояти російській війні зі свого, культурного фронту.

Більше

XS
SM
MD
LG