Спеціальні потреби

Усіх законодавців США закликали пройти тестування на коронавірус


Будівля Капітолію у столиці США, Вашингтоні

Американське видання The New York Times у редакційній статті закликало протестувати усіх законодавців на коронавірус. Це відбулося після повідомлення про позитивний діагноз конгресмена-республіканця Луі Гомерта ( Louie Gohmert).

"Законодавці - це критично важливі працівники. Вони мають поводитись відповідно і захистити себе та інших людей, які працюють на Капітолійському пагорбі", - відзначає видання.

У The New York Times схвалили дії законодавців, які вдались до запобіжних заходів, як-от соціальне дистанціювання, скорочення штату помічників та ін. При цьому видання розкритикувало тих, хто зневажає запобіжними заходами буцімто "через політичні міркування".

За даними університету Джонса Хопкінса, станом на 3 серпня 2020-го року, у США загалом зарєестровано понад 4 мільйони 600 тисяч випадків коронавірусу, та понад 154 тисячі пов'язаних із хворобою смертей.

"Члени Конгресу є впливовими фігурами, і під час кризи вони мають подавати приклад. Вдавшись до заходів покликаних захистити себе самих, своїх співробітників, виборців, законодавці можуть дати сигнал про серйозність цієї ситуацій збентеженій та втомленій громадськості", - резюмує видання.

Дивіться також: Пенсіонер перетворює ретро вантажівки на коштовні автомобілі

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG