Спеціальні потреби

Американські прокурори стежать за компаніями та особами, які намагаються нажитись на пандемії


На фото: трейдери на фондовій біржі у Нью-Йорку.

Прокурорка штату Нью-Йорк Летіція Джеймс каже, що наказала трьом компаніям припинити рекламувати свої очищувачі повітря як засоби для боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Про це повідомляє видання The Hil.

AllerAir Industries, Airpura Industries та Sylvane Inc у своїй рекламі представляли коронавірус як вірус, який передається через повітря, а не через дотик чи крапельно-повітряним шляхом. Таким чином, вони рекламували свої очищувачі повітря як ефективні засоби знищення коронавірусу.

Неправдива інформації про COVID-19 становить небезпеку для наших громад та здоров’я

«Подання неправдивої інформації про COVID-19 становить небезпеку для наших громад та здоров’я. Заяви цих компаній примушують громадськість вірити у те, що придбання очищувача повітря достатньо для того, щоб захиститись самим та не передати коронавірус іншим. Це брехня, яка небезпечна для них самих та здоровя громадськості. Мій офіс продовжуватиме боротися з компаніями, які підривають наше здоров’я та безпеку заради прибутку», - йдеться в заяві прокурорки.

AllerAir Industries, Airpura Industries та Sylvane Inc ситуацію не коментують

Це не перші компанії, які намагаються нажитись на пандемії. Прокурорка Джеймс вже видала схожі ордери припинити подібні реклами особам, які стверджують, що можуть вилікувати коронавірус, як то євангеліст Джим Беккер та конспіролог Алекс Джонс. Беккер у своєму телешоу намагався продати чудодійну «Срібну настоянку», яка, за його словами, могла вилікувати хворого на коронавірус.

Дивіться також: Студія Вашингтон. Кількість заховорювань на коронавірус у США вже перевищила 61 тисячу осіб

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG