Спеціальні потреби

Актуально

Facebook усунув сторінки, пов'язані з "кухарем Путіна"

Компанія Facebook усунула три мережі акаунтів, сторінок та груп, виявивши їх "неприродню скоординовану поведінку від імені іноземного діяча", йдеться в повідмленні компанії.

Особа, наближена до президента Росії Володимира Путіна - Євген Пригожин, якого також часто називають "кухарем Путіна" - стоїть за цією діяльністю, виявило розслідування проведене компанією Facebook.

Раніше Євгену Пригожину було висунуто офіційні звинувачення у США, через його дії з втручання у президентські вибори в США в 2016 році. Пригожина назвали творцем російської Агенції Інтернет-досліджень, відомої, як "ферма тролів", яка намагалась маніпулювати громадською думкою у США перед виборами.

Через мережі, які тепер виявив Facebook, пов'язані з Росією зловмисники спрямовували свої зусилля проти цілей на Мадагаскарі, в ЦАР, Мозамбіку, Конго, Кот д'Івуар, Камеруні, Судані та Лівії.

Біля 475 000 користувачів Facebook та Іnstagram були підписниками цих сторінок. На рекламу Facebook мережі витратили біля 77 000 доларів США протягом періоду з квітня 2018 року до жовтня 2019 року.

"Ми постійно працюємо над виявленням та припиненням такої діяльності, бо не хочемо, щоб наші послуги використовували для маніпулювання людьми", - йдеться в повідомленні компанії.

Дивіться також: Сотні пожежників та волонтерів продовжують боротьбу з потужними лісовими пожежами у Каліфорнії. Відео

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG