Спеціальні потреби

США призначили спецпредставника щодо України


Курт Волкер

Державний департамент призначив спеціального представника, щоб провадити міжнародну діяльність з розв’язання кризи в Україні. На цю посаду адміністрація Трампа обрала колишнього посла США при НАТО Курта Волкера.

Волкер «координуватиме зусилля Державного департаменту з вирішення конфлікту, який виник після вторгнення Росії до Криму та Сходу України», - заявив прес-секретар Держдепартаменту Гаммонд.

Волкер супроводжуватиме Держсекретаря під час його візиту до Києва 9 липня і продовжить проводити регулярні зустрічі з учасниками Нормандського формату: Україною, Росією, Німеччиною та Францією, - заявив Держдеп.

«Сполучені Штати залишаються відданими цілям Мінських угод і повністю впевнені, що Курт продовжить ці зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні»,- йдеться в заяві Державного Департаменту.

Волкер має досвід дипломатичної роботи в Європі, а також в Раді національної безпеки США. Він є виконавчим директором Інституту міжнародного лідерства Маккейна при Університеті штату Аризона.

Курт Волкер є експертом з європейського регіону та Росії. Волкер відомий своїми закликами до міжнародної співпраці з протидії викликам з боку Росії. «Росія намагається зруйнувати порядок, встановлений після 'холодної війни' в Європі, змінюючи кордони з використанням військової сили. Російські війська окупували частину України, Грузії та Молдови, і, нахабно демонструючи силу, Росія просто анексувала Кримський півострів», - зокрема заявив Волкер в своїх свідченнях на слуханнях Комітету з міжнародних відносин Сенату 7 квітня 2017 року на тему «ЄС як партнер проти російської агресії».

Дивіться також: Трамп у Варшаві: Росія має припинити дестабілізацію України

Трамп у Варшаві: Росія має припинити дестабілізацію України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG