Спеціальні потреби

У Києві активісти вимагають звільнення Савченко


Ось що відбулось біля посольства РФ на акції за звільнення Савченко. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:38 0:00

Ось що відбулось біля посольства РФ на акції за звільнення Савченко. Відео

«Тут не просто вирішується доля однієї людини, а вирішується доля покоління і країни вцілому» - Мустафа Найєм.

Негайно звільнити Надію Савченко вимагали у вівторок у Києві.

Учасники акції солідарності з українською громадянкою пройшли ходою до посольства Російської Федерації, і передали петицію представникам дипвідомства. У посольстві пообіцяли передати петицію керівництву Росії.

За словами народного депутата Мустафи Найєма, тут не просто вирішується доля однієї людини, а вирішується доля покоління і країни вцілому.

«Якщо ми можемо залишити одного свого громадянина у тюрмі і вона може загинути через те, що хтось вважає її винною, це може трапитися із будь-ким із нас. Тому мені здається, що акція солідарності дуже важлива. Незважаючи на те, чи матиме це вплив, ми маємо виходити і повторювати, що Надія – наша співгромадянка», - заявив Мустафа Найєм.

Марія Бурмака каже, що дуже сподівається, що ведуться якісь переговори, і можливо будуть якісь рішення.

Це людина шаленої витримки, сили духу і волі
Марія Бурмака

«Принаймні президент Порошенко обіцяв мамі Наді Савченко, що дочка буде визволена. Але просто сидіти в цей день дома просто неможливо. Я просто не можу собі уявити, як людина тримається на сухому голодуванні. Це людина шаленої витримки, сили духу і волі. Це символ. Я навіть не уявляла, що я в своєму житті побачу таку людину і знатиму, що вона є», - зазначила співачка Марія Бурмака.

Сподіваюся, що Надя зможе перемогти
Марія Варфоломєєва

Визволена з полону «ЛНР» Марія Варфоломєєва надіється, що акції на підтримку Надії Савченко якимось чином допоможуть ув’язненій українській військовій, вплинуть якимось чином на її долю.

«Для мене було неймовірно приємно, коли я дізнавалася, що десь люди зібралися на мою підтримку, щось підписали, висловили якусь підтримку. Я прекрасно розумію, як це сидіти під замком під наглядом людей, які тебе ненавидять. Це дуже важко. І я дуже сподіваюся, що Надя зможе перемогти»,- заявила журналістка.

Дивіться також: Путін звільнить Савченко лише на прохання Меркель - адвокат

Звільнення Савченко можуть добитись лише світові лідери - адвокат. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

XS
SM
MD
LG