Спеціальні потреби

Актуально

У Киргизстані проведуть перерахунок бюлетенів

Виборчі комісії очікує повторний підрахунок бюлетенів

П’ять політичних партій Киргизстану, які здобули перемогу на парламентських виборах у неділю, погодились на перерахунок бюлетенів. У середу про це заявив лідер однієї з партій-переможців.

Результати виборів оскаржує націоналістична партія «Єдиний Киргизстан», яка набрала 4,8% голосів. Для здобуття парламентських місць їй забракло лише 0,2% голосів.

У вівторок щонайменше 200 прихильників партії вийшли на вулиці Бішкека, вимагаючи перерахунку бюлетенів. Лідер партії звинувачує представників влади у штучному збільшенні кількості зареєстрованих виборців, що у результаті перешкодило «Єдиному Киргизстану» пройти у парламент.

У середу Центральна виборча комісія країни погодилась перерахувати бюлетені, якщо при підведенні остаточних підсумків виборів буде виявлено розбіжності.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG