Спеціальні потреби

Росія: Україна повинна взяти до уваги план Путіна про припинення вогню


Сергій Лавров

Росія висловила готовність вдатися до практичних кроків для деескалації кризи в Україні відповідно до плану про припинення вогню, що його запропонував президент Путін. Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що Росія надіється, що план буде предметом уваги в Україні та у східних містах Донецьк і Луганськ. Він сказав, що Росія готова вдатися до практичних кроків у напрямку деескалації разом з Організацієб з безпеки і співробітництва в Європі.

Міністр закордонних справ зробив таку заяву на зустрічі в четвер з головою Парламентської Асавмблеї ОБСЄ Ілккою Канервою.

Як відомо, в середу Путін представив план із семи пунктів, який передбачає припинення діяльності «сепаратистів» на сході України. Він закликає до масового виведення українських військ з переважно російськомовного регіону і розгорнення там міжнародних спостерігачів.

Президент Путін заявив, що Петро Порошенко погоджується з його планом.

Президент Порошенко оприлюднив заяву, в якій уникав прямого посилання на деталі плану Путіна. Однак він сказав, що «не можна заперечити, що треба покласти край смерті людей».

Показати коментарі (12)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG