Спеціальні потреби

Від вибуху в Бейруті загинуло 22 людей


Ліванські офіційні особи повідомили, що кількість убитих у результаті вибуху замінованого автомобіля в передмісті Бейрута збільшилась до двадцяти двох. Експерти продовжують слідство в місці вибуху.

Відповідальність за вибух взяло на себе ісламістське угруповання, яке виступає проти організації Гезболла і називає себе Бригади Айши. Інцидент стався в передмісті Рвейсс, яке є опорним пунктом шиїтського екстремістського угруповання Гезболла в Лівані.

У результаті вибуху, який стався в четвер, поранення отримало понад 200 людей. У програмі телебачення показано хаотичні сцени, як поранені втікають з місця вибуху, пошкоджені будинки, покручені вибухами палаючі автомобілі. Як повідомлено, в районі були чути постріли з вогнепальної зброї. Пожежники з драбинами помагали мешканцям залишити свої будинки. Не було повідомлення, щоб когось було заарештовано.

Це вже друга атака в цьому самому районі з часу, коли цього року бойовики Гезболли приєдналися до сил, що підтримують президента Сирії Башара аль-Асада у боротьбі проти сунітських повстанських сил. Минулого місяця від подібного вибуху в тому самому районі поранення отримало понад 50 людей.
XS
SM
MD
LG