Спеціальні потреби

Стрільба та масові безпорядки перед останнім туром виборів у Ліберії


Опозиційний кандидат у президенти Вінстон Тубман звертається до своїх прихильників у місті Монровія в Ліберії.

Напередодні другого туру виборів президента у столиці Ліберії місті Монровія точаться сутички між прихильниками опозиційного кандидата, колишнього міністра юстиції Ліберії Вінстона Тубмана, та поліцією. В ході заворушень загинула щонайменша одна людина.

Поліція застосовує сльозогінний газ проти сотень мітингувальників, озброєних камінням, які виступають проти діючого голови держави, лауреата Нобелівської премії миру 2011, Еллен Джонсон-Сірліф.

Раніше опозиційний кандидат у президенти закликав своїх прихильників бойкотувати другий тур виборів, який має відбутися у вівторок, через фальсифікації на користь Джонсон-Сірліф.

У понеділок сутички між поліцією та демонстрантами точаться поблизу штаб-квартири партії Конгрес за демократичні зміни, яку представляє Тубман.

В ході протистояння поліції та демонстрантів миротворчі сили ООН в один з моментів змушені були взяти на себе охорону демонстрантів.

Очевидці також повідомляють про застосування вогнепальної зброї в ході сутичок. Втім, поки не відомо, котра із сторін вдалась до цього.

XS
SM
MD
LG