Актуально
- Голос Америки
Уряд Лівії обстріляв місто Місурата

Уряд Лівії не стримав обіцянки припинити військові дії проти повстанських сил у Місураті, піддавши цей район на заході країни ракетному обстрілу.
За словами очевидців, у місті в неділю було чути стрілянину та артилерійські обстріли. За останні два місяці облоги в Місураті загинуло понад 200 людей.
Заступник міністра закордонних справ Лівії Халед Каїм повідомив, що урядові сили припинили операції проти повстанців, проте ще залишаються у місті. Він додав, що нині військові допомагають старшинам міських племен провести переговори з повстанцями. Якщо за сорок чотири години, зауважив посадовець, повстанці не погодяться на перемир’я, племена перейдуть на сторону урядової армії.
Нагадаємо, у суботу від стрілянини у Місураті - третьому найбільшому місті Лівії загинуло якнайменш 24 людини.
Між тим у Сполучених Штатах посилюють заклики до відставки лівійського лідера Муамара Каддафі. У неділю впливові сенатори від Республіканської і Демократичної партій в інтерв’ю американським телеканалам наголошували на необхідності збільшення ролі США у коаліційних силах НАТО в Лівії та усуненні Каддафі від влади.
Всі новини дня
Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео
Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.
Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.
- Голос Америки
Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео
Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.
Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.
«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео
Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.
Facebook Forum