Спеціальні потреби

Лівійські літаки провели нові атаки на позиції антиурядових сил


На похороні антиурядового повстанця в Адждабії

Уже третій день поспіль лівійські збройні сили здійснили повітряні рейди на військову базу неподалік контрольованого повстанцями міста Адждабія. Повстанці, які втримують базу, кажуть, що рейди не завдали жодної шкоди.

Тимчасом у п’ятницю, після молитовних зібрань, в Триполі заплановано антиурядові протести, щоб закликати лівійського лідера Муаммара Каддафі подати у відставку. Мешканці столиці повідомляють про постійне спостереження, перевірки з боку збройних формувань і зникнення тих осіб, які причетні до протестів.

У четвер лівійські літаки здійснили рейди на контрольоване повстанцями місто Брега, важливий нафтовий порт країни. Очевидці кажуть, що рейди були скеровані проти міського аеропорту, який розташований неподалік нафтопереробного заводу.

Заворушення в Лівії сталися після хвилі протестів в інших країнах Близького Сходу і Північної Африки. В їх результаті були змушені подати у відставку багаторічні лідери Тунісу та Єгипту. Однак Каддафі відмовився подати у відставку, і конфлікт в Лівії загострюється.

XS
SM
MD
LG