Спеціальні потреби

Актуально

Кількість американців, які готові до локдауну помітно зменшилась - опитування

На фото: медичні працівники у Мілані, Італія

Майже половина американців, 49%,заявляють що дуже імовірно лишатимуться вдома протягом місяця, якщо так рекомендуватиме влада з огляду на сплеск захворювання на коронавірус. На це вказує опитування соціологічної компанії Gallup. Ще 18% заявили про певну імовірність того, що стали би дотримуватись локдауну.

"Ці дані контрастують із чіткою більшістю опитуваних, які навесні заявляли, що імовірно дотримуватимуться порад з приводу самоізоляції, включно із піковим показником у 67% наприкінці березня/початку квітня", - вказує Gallup.

При цьому, як відзначають соціологи, третина опитаних заявили з високою впевненістю, або певною мірою впевненості, що не стали би дотримуватись карантину. Навесні ця цифра була на половину менше.

Соціологи також вказують, що серед членів Республіканської партії, кількість тих, хто готовий дотримуватись локдану впала до 40% із 74%, а серед членів Демократичної партії - до 87% з 91%.

"З квітня мала місце помітна зміна, яка може пояснювати, чому американці менш схильні говорити, що вони вони вдалися би до самоізоляції - тепер вони більш впевнені у здатності захистити себе від інфікування коронавірусом, перебуваючи у громадських місцях", - відзначає сайт Gallup.

За даними Університету Джонса Гопкінса, станом на 11-те листопада, 2020-го року у Сполучених Штатах Америки зареєстровано понад 10 мільйонів 260 тисяч випадків захворювання та майже 240 000 смертей пов'язаних із коронавірусом.

Дивіться також: Американські дослідники вчать собак розпізнавати COVID-19 навіть у хворих, які не мають симптомів

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG