Спеціальні потреби

Актуально

Кількість американців, які готові до локдауну помітно зменшилась - опитування

На фото: медичні працівники у Мілані, Італія

Майже половина американців, 49%,заявляють що дуже імовірно лишатимуться вдома протягом місяця, якщо так рекомендуватиме влада з огляду на сплеск захворювання на коронавірус. На це вказує опитування соціологічної компанії Gallup. Ще 18% заявили про певну імовірність того, що стали би дотримуватись локдауну.

"Ці дані контрастують із чіткою більшістю опитуваних, які навесні заявляли, що імовірно дотримуватимуться порад з приводу самоізоляції, включно із піковим показником у 67% наприкінці березня/початку квітня", - вказує Gallup.

При цьому, як відзначають соціологи, третина опитаних заявили з високою впевненістю, або певною мірою впевненості, що не стали би дотримуватись карантину. Навесні ця цифра була на половину менше.

Соціологи також вказують, що серед членів Республіканської партії, кількість тих, хто готовий дотримуватись локдану впала до 40% із 74%, а серед членів Демократичної партії - до 87% з 91%.

"З квітня мала місце помітна зміна, яка може пояснювати, чому американці менш схильні говорити, що вони вони вдалися би до самоізоляції - тепер вони більш впевнені у здатності захистити себе від інфікування коронавірусом, перебуваючи у громадських місцях", - відзначає сайт Gallup.

За даними Університету Джонса Гопкінса, станом на 11-те листопада, 2020-го року у Сполучених Штатах Америки зареєстровано понад 10 мільйонів 260 тисяч випадків захворювання та майже 240 000 смертей пов'язаних із коронавірусом.

Дивіться також: Американські дослідники вчать собак розпізнавати COVID-19 навіть у хворих, які не мають симптомів

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG