Спеціальні потреби

Маккейн до Керрі: Вимагайте звільнити Савченко на кожній зустрічі, нагадуйте про Закон Магнітського


Американський сенатор Джон Маккейн, який очолює Комітет Сенату з питань збройних сил, надіслав офіційний лист держсекретареві Джону Керрі із закликом зробити справу Надії Савченко головною складовою його зустрічей з президентом Росії Володимиром Путіним та іншими державними лідерами Росії у Москві. Про це повідомляє сайт сенатора-республіканця.

Маккейн звернувся до Керрі з вимогою закликати Росію негайно звільнити Савченко під загрозою додаткових санкцій відповідно до Закону Магнітського.

Якщо Росія виконуватиме винесений Савченко вирок ... закликаю вас вжити всіх необхідних заходів для запуску точкових санкцій, санкціонованих Законом Магнітського

"Я рішуче закликаю вас зробити справу пані Савченко центральною складовою порядку денного. Як ви відзначили у своїй нещодавній заяві, її тривале перебування в ув'язненні та винесений їй вирок демонструють явне нехтування міжнародним правом з боку Москви та порушують зобов'язання Росії відповідно до Мінських угод. Необхідно надіслати російські влади потужний сигнал про те, що вона повинна виконувати свої міжнародні зобов'язання та негайно звільнити пані Савченко", - наводить слова Маккейна його сайт.

"Якщо Росія виконуватиме винесений Савченко вирок та надалі буде ганебно та кричуще порушувати міжнародне право, я закликаю вас вжити всіх необхідних заходів для запуску точкових санкцій, санкціонованих Законом Магнітського, щодо осіб, відповідальних за викрадення та незаконне позбавлення волі Савченко, а також щодо посадових осіб, які беруть участь у фабрикуванні фальшивих звинувачень проти неї. Пані Савченко заслуговує на те, щоб повернутися додому до своєї родини та друзів. Я ціную все зроблене вами заради пані Савченко, і я сподіваюся, що ви будете вживати усіх заходів для її негайного звільнення", - написав Маккейн.

Дивіться також: Ось чому вчать на курсі присвяченому пропаганді Кремля

Ось чому вчать на курсі присвяченому пропаганді Кремля. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

XS
SM
MD
LG