Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

В ході пошуків малайзійського літака виявлено 122 об’єкти поки що невідомого походження

  • Голос Америки

Район пошуків малайзійського літака в Індійському океані

Малайзія повідомила, що щойно вивчені знімки із супутників вказують на 122 об’єкти, можливо, уламки зниклого малайзійського літака в Індійському океані.

Міністр оборони Малайзії Гішаммуддін Гуссейн заявив репортерам у середу, що місце можливих уламків було встановлено на основі фотограцій з французького супутника із 23 березня.

Підкреслюючи те, що поки що не підтверджено, що це уламки саме малайзійського літака, він сказав, що це становить «новий доказ» у розслідуванні справи зникнення літака.

Імовірні уламки виявлено неподалік місця, де на фотографіях з китайського та австралійського супутників уже раніше помічено можливі плаваючі об’єкти.

Про це повідомлено в час, коли відновилися пошуки літака після 24-годинної відстрочки з приводу несприятливої погоди. В пошуковій операції бере участь щонайменше 12 літаків і два судна з кількох країн.
XS
SM
MD
LG