Спеціальні потреби

У відставку подав прем’єр-міністр Малі


.
Тимчасовий прем’єр-міністр Малі Шейк Модібо Діарра подав у відставку. Це сталося через кілька годин після того, як його заарештували солдати, коли він готувався залишити країну.

Під час брифінгу по телебаченню у вівторок вранці Діарра не подав причини своєї відставки. Він емоційно вибачився перед громадянами Малі, кажучи, що терпить з приводу кризи. Він також додав, що у відставку подає весь уряд країни.

Дещо пізніше представник збройних сил Бакарі Маріко сказав Голосу Америки, що Діарра був змушений подати у відставку, тому що «блокував інститути». Крім цього, як сказано, прем’єр-міністр Діарра і тимчасовий президент Діонкунда Траоре у нічому не погоджувалися.

Протягом кількох останніх тижнів в уряді національної єдності Малі збільшувалося напруження. До цього уряду входять Діарра, президент і капітан Амаду Саного, який цього року здійснив в країні державний переворот. У серпні в країні сформовано тимчасовий уряд під керівництвом Діарри.

Колишній прем’єр-міністр перебуває під домашнім арештом у невідомому місці. Вірні капітану Саного солдати затримали Діарру в понеділок ввечері, коли він готувався відлетіти до Франції.

За повідомленням Французького інформаційного агентства, Діарра планував прибути до Парижа для медичного обстеження.

У квітні цього року, в результаті державного перевороту, в Малі усунуто уряд президента Амаду Тумані Туре. Через кілька днів після того ісламські екстремісти захопили контроль на північною частиною країни.

Відео

Інтерв'ю із Оленою Шуляк. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
XS
SM
MD
LG