Спеціальні потреби

Манафорт твердить, що ФБР неправомірно отримало документи стосовно України


Пол Манафорт

В п’ятницю Манафорт подав заявку до суду про те, що ФБР незаконно вилучило документи стосовно його діяльності в Україні. Юристи Манафорта вважають, що команда спецпрокурора США Мюллера не мала права на доступ до ділових записів, які зберігались у сховищі в штаті Вірджинія.

Політичне консультування Манафортом колишнього президента України Віктора Януковича є ключовою частиною кримінальних звинувачень висунутих проти нього.

Водночас Манафорт не зміг надати заставу у 10 мільйонів доларів, щоб вийти з-під домашнього арешту. Суддя, який розглядає одну зі справ проти Пола Манафорта, колишнього голови виборчої кампанії Трампа, знову відмовила Манафорту у звільненні під заставу з-під домашнього арешту.

Суддя Емі Джексон сказала, що нещодавні спроби Манафорта зібрати гроші, майно та заставу, щоб забезпечити заставу у 10 мільйонів доларів – встановлену суму в справі за звинуваченнями у відмиванні коштів та лобізмі без реєстрації проти Манафорта, висунуті спеціальним прокурором Мюллером.

Джексон заявила, що суд не прийме два елементи власності Манафорта, які той пропонував для виходу під заставу – кондомініум в штаті Вірджинія та власність в Нью-Йорку. Суддя сказав, що перше майно не підходить, адже воно вже знаходиться в заставі за зобов’язанями іншої домівки Манафорта. Вона також заявила, що майно в Нью-Йорку не підходить, так як воно фігурує в окремій справі з банківського шахрайства, за звинуваченнями прокурорів Мюллера, висунутих в лютому, яку розглядає суд штату Вірджинія.

Манафорт тепер перебуває під подібними обмежувальними заходами, введеними двома суддями – судді з Округу Колумбія та судді суду штату Вірджинія. Джексон зазначила, що інша власність може скласти пакет для Манафорта, включаючи його дім у штаті Флорида та кондомініум в “Trump Tower” в Нью-Йорку.

Дивіться також: США допомогли країнам Балтії стати ближчими до енергетичної незалежності від російського газу

США допомогли країнам Балтії стати ближчими до енергетичної незалежності від російського газу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG