Спеціальні потреби

Меланія Трамп закликала американців прикривати обличчя та дотримуватись соціального дистанціювання


Меланія Трамп із школярами восени 2019-го року

Перша леді США Меланія Трамп у вівторок закликала американців прикривати обличчя та підтримувати соціальну дистанцію на тлі пандемії коронавірусу, розмістивши у себе у Twitter своє фото в масці.

"Навіть у літні місяці, будь-ласка, не забувайте покривати обличчя та практикувати соціальне дистанціювання", - написала перша леді. "Чим більше заходів безпеки ми здійснимо зараз, тим більше це може гарантувати здоровішу та безпечну ситуацію в країні восени».

Перша леді і раніше розміщала свої фотографії в масці, а протягом останніх тижнів вона вдягала маску під час офіційних подій. Її прямий заклик у вівторок до американців продовжувати носити маски та дотримуватись соціального дистанціювання є помітним, враховуючи, що президент Трамп та інші чиновники Білого дому неохоче звертаються з подібними закликами.

Вперше Меланія Трамп закликала американців носити маски на початку квітня, коли виставила свою фотографію в масці. Натомість президент Трамп лише в суботу вперше був у масці на публіці під час відвідин військового медичного центру імені Волтера Ріда.

Урядовці та експерти з питань охорони здоров’я називають використання масок одним із найефективніших способів зменшити розповсюдження коронавірусу, особливо серед людей, які переносять хворобу безсимптомно.

Дивіться також: Експлейнер: як перевіряють кандидита на пост віце-президента США?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG