Спеціальні потреби

Тереза Мей: "ворожа" Росія прагне послабити Європу


Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей

У своєму зверненні напередодні засідання Східного партнерства в Брюcселі, прем’єр-міністр Британії Тереза Мей наголосила на намаганнях Росії розірвати Європу і закликала з "відкритими очима" ставитись до загроз з боку Росії, повідомляє SkyNews.

Великобританія може полишити ЄС, але ми не лишаємо Європу ​
Тереза Мей

"Ми мусимо з відкритими очима підходити до дій ворожих країн, таких як Росія, які загрожують можливому розширенню Східного сусідства і намагаються послабити нашу спільну міць", - наголосила Мей.

"Метою сьогоднішнього саміту є підбити підсумки і і зазирнути наперед, щоб побачити, як нам подолати наші спільні виклики, як в сфері безпеки, так і в сфері розвитку", - зазначила вона.

"Цей саміт наголошує на важливості співпраці європейських країн задля захисту наших спільних цінностей та ідей", - йдеться в промові Мей.

"Великобританія може полишити ЄС, але ми не лишаємо Європу і ми безумовно віддані підтримці безпеки Європи", - наголосила вона.

Мей минулого тижня звинуватила Росію в просуванні "несправжніх новин" проти Заходу для того, щоб "посіяти неприязнь" і "втрутитись до виборів", повідомляє Business Insider.

Моє послання до Росії дуже просте – ми знаємо, що ви робите. Ви не досягнете успіху, тому що ви недооцінюєте міць наших демократій і переваги вільного та відкритого суспільства, а також відданість західних країн альянсам, які нас поєднують​
Тереза Мей

"Росія намагається використати інформацію в якості зброї. Наказуючи державним медіа розповсюджувати несправжні новини і зображення, зроблені з фото-шопом, намагаючись посіяти розбрат на Заході і зашкодити нашим установам", - заявила Мей.

"Моє послання до Росії дуже просте – ми знаємо, що ви робите. Ви не досягнете успіху, тому що ви недооцінюєте міць наших демократій і переваги вільного та відкритого суспільства, а також відданість західних країн альянсам, які нас поєднують", - наголосила вона.

Дивіться також: "Троянські коні Кремля" на півдні Європи: як Москва розхитує єдність ЄС?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG