Спеціальні потреби

Сенатор Маккейн: Рішення КС може призвести до послаблення демократії в Україні


Сенатор-республіканець Джон Маккейн

Коментуючи рішення Конституційного суду України щодо скасування політреформи, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн заявив:

«Я засмучений і занепокоєний з приводу того, що сьогоднішнє рішення Конституційного суду України може призвести до небезпечної централізації влади та послаблення демократії в Україні. Незважаючи на те, що кроки України в напрямку демократії протягом останніх шести років сприяли прогресу, сьогоднішнє рішення суду великою мірою відвернуло цей поступ і зрадило обіцянку Помаранчевої Революції.

Сьогодні я розмовляв з Юлією Тимошенко, яка сказала мені про збільшення тиску, перед яким опинилася мирна політична опозиція в України, зокрема напередодні місцевих виборів цього місяця. Я заохочував її продовжувати працю на користь більшої демократії в Україні та висловив підтримку всім її землякам-реформаторам і захисникам громадянського суспільства.

Сполучені Штати мусять заохочувати наших трансатлантичних союзників до підтримки всіх українців, які прагнуть сильного, процвітаючого і демократичного майбуття для своєї суверенної та незалежної країни».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG