Спеціальні потреби

Чверть мільйона доларів – вартість медичної допомоги Україні від американських благодійників


На початку січня 2016-го року, в Україну прибуде контейнер з медичною допомогою, вартість якої попередньо оцінюють у 250 тисяч доларів.

У контейнері, поміж іншого, спеціальні набори необхідних засобів для підготовки та проведення хірургічних операцій різних видів, провідникової анестезії, прийняття пологів. Хірургічні інструменти, засоби обробки ран, проведення біопсії, ендоскопії, ортопедичні апарати для широкого спектру ушкоджень, інвалідні візки, катетери, шприци, кисневі маски, спеціалізований одяг та засоби санітарії для лікарів і хворих.

Допомогу для України зібрала міжнародна гуманітарна фундація «Брат Брата», що з часу свого заснування 1958-го року, доставила понад сто тисяч тон медичної допомоги до 146 країн світу. Надану за ці роки допомогу, базованої у Пітсбургу організації, оцінюють у чотири мільярди доларів.

Фундація отримує пожертви від госпіталів, фармацевтичних та інших медичних компаній у Сполучених Штатах, знаходить організації, які займаються благодійництвом у різних країнах світу. З їх допомогою визначає потреби тієї чи іншої країни та установи, які допомагають розподілити вантаж на місці.

Для України, однією з таких організацій стала «United Help Ukraine» (Об’єднана Допомога Україні), базована у Вашингтоні група волонтерів, що об’єдналися навколо допомоги Батьківщині. Саме «United Help Ukraine» взяла на себе організацію та оплату доставки контейнера до України. Гроші необхідні для оформлення та пересилки вантажу, волонтери зібрали на благодійних акціях, які влаштовують протягом року.

Допомога вирушила в Україну 23 листопада й прибуде до місця призначення на початку січня. Базована у Києві благодійна організація «Кожен може», розподілить допомогу між лікарнями по всій Україні, в залежності від потреб того чи іншого госпіталю.

Дивіться також: Волонтери роздають зібрану у США допомогу

Волонтери роздають зібрану у США допомогу
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

XS
SM
MD
LG