Спеціальні потреби

Актуально

Понад 100 000 мігрантів затримують на кордоні США та Мексики другий місяць поспіль

Група мігрантів поблизу кордону між Мексикою та США

Через велику кількість затриманих, владі доводиться залучати прикордонників до догляду за дітьми

У квітні на кордоні було затримано 109144 мігранта - найвищий показник з 2007 року

Число мігрантів, затриманих на південному кордоні США, перевищує 100 тисяч два місяці поспіль. Між тим адміністрація президента Дональда Трампа намагається впоратися з постійно зростаючою кількістю родин з країн Центральної Америки, які намагаються дістатися США.

Глава служби прикордонних патрулів Карла Провост у середу заявила сенаторам, що число затримань «зашкалює», і їй доводиться відволікати агентів від їх прямих обов'язків, щоб вони дбали про дітей затриманих.

Під час виступу чиновниці поруч з нею показували фотографії прикордонників з маленькими дітьми. На одній фотографії прикордонник годує маленьку дівчинку з пляшечки.

«Ми не можемо впоратися з цією кризою, виділяючи більше ресурсів, - сказала Провост. - Це все одно, що тримати відро під краном з водою. Неважливо, скільки відер у нас є, якщо ми не можемо перекрити потік».

За даними Міністерства внутрішньої безпеки США, у квітні на кордоні було затримано 109144 мігранта - найвищий показник з 2007 року. Серед них понад 58 тисяч батьків з дітьми і 8800 дітей без супроводу.

Дивіться також: Про зміну в політиці адміністрації президента США щодо Венесуели

Про зміну в політиці адміністрації президента США щодо Венесуели. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG