Актуально
- Голос Америки
Європейці почали менше використовувати Facebook

Кількість користувачів соціальної мережі Facebook в Європі скорочується другий квартал поспіль, свідчать квартальні дані компанії.
Ця спадна тенденція є важливою для компанії, адже Facebook має більше користувачів в Європі, ніж в США.
Після скандалу з витоком приватних даних Cambridge Analytica, Європа запровадила нові нормативні акти з захисту приватних даних.
Facebook в рамках нових вимог захисту приватних даних змусив усіх користувачів перевірити налаштування приватності і, як видається, в результаті багато користувачів почали менше використовувати цю соціальну мережу, пише Business Insider.
Керівництво Facebook пообіцяло запровадити такі самі вимоги і в США. Це може спричинити зменшення кількості користувачів соціальною мережею в США, зазначає видання.
Наразі Facebook має 375 мільйонів активних користувачів в Європі (дані на місячній основі) і 242 мільйонів – в США.
Два мільйони користувачів перестають користуватись мережею в Європі щомісяця починаючи з першого кварталу і 4 мільйони полишили його на щоденній основі.
Кількість користувачів, які щомісяця активно користувались Facebook в Європі зменшилась з 377 мільйонів в першому кварталі до 375 мільйонів в другому кварталі. Кількість європейських користувачів, які щодня користувались Facebook зменшилась з 282 мільйонів в першому кварталі до 278 мільйонів в третьому.
Коли під час конференції в Європі минулого тижня, її спитали про те, чи підтримає вона запровадженні правил в США, еквівалентним європейським, директор Facebook з захисту приватних даних Ерін Еган відповіла ствердно. "Ми підтримуємо потужне та ефективне законодавство з захисту приватних даних в США та по всьому світові, - заявила Еган. – Ми визнаємо цінність захисту приватності".
Дивіться також: Діти у гелловінських костюмах завітали до Білого дому – за солодощами
Всі новини дня
У Каліфорнії пройшов марш вишиванок. Відео
Марш вишиванок минулими вихідними пройшов у Каліфорнії. Українська громада у передмісті Лос-Анджелеса організувала не лише демонстрацію традиційного одягу своєї Батьківщини, а й також танцювальний флешмоб. Як це виглядало – в сюжеті Христини Шевченко.
Як зросла популярність Зеленського у США. Відео
Феномен популярності Зеленського у США: американці друкують футболки із його зображенням, вивішують на вітринах магазинів постери та навіть ліплять глиняні бюсти президента України. Чому це відбувається – дивіть в сюжеті Юрія Мамона.
Що в Давосі говорили про Україну – подробиці. Відео
За перші три місяці війни проти України, Росія вірогідно зазнала втрат як Радянський Союз за 9 років війни в Афганістан - міноборони Великої Британії. Що в Давосі говорили про Україну. Деталі – від Богдана Цюпина.
Яку військову допомогу обіцяли Україні під час "Рамштайн-2". Відео
47 країн, а також представники НАТО та ЄС, взяли участь у другій зустрічі контактної групи з координування зусиль з оборонної допомоги Україні. З подробицями - Юлія Ярмоленко.
Як і коли Україна зможе очистити свою землю від мін. Відео
8 років війни на Донбасі та майже три місяці повномасштабного вторгнення Росії зробили Україну однією з найбільш замінованих країн у світі. Скільки часу та грошей потрібно, щоб очистити території та чим оперативне розмінування відрізняється від гуманітарного – в сюжеті Лесі Бакалець.
Facebook Forum