Спеціальні потреби

Трамп: "Було б дивно" не проголосити надзвичайний стан, якщо домовленості стосовно стіни не буде


Президент Дональд Трамп планує прибути на кордон з Мексикою в четвер. Під час візиту до прикордонного міста Макеллен в штаті Техас, Трамп, як очікується, ще раз наголосить на своїй позиції стосовно того, що лише будівництво стіни може припинити "кризу", що постала через контрабанду та незаконну імміграцію на південному кордоні США.

Трамп також не виключив можливості запровадження надзвичайного стану, який би дозволив адміністрації фінансувати будівництво стіни на кордоні з Мексикою без схвалення Конгресу.

Спілкуючись з журналістами перед Білим домом, Трамп заявив, що було б "дивно", якщо б він не проголосив надзвичайний стан, у випадку, якщо переговори з Демократами не досягнуть успіху.

"Якщо це не спрацює, я, мабуть, це зроблю, і, можливо, точно", - сказав Трамп.

Напередодні Трамп провів зустріч в Білому домі з лідерами демократів та республіканців в Конгресі. Однак, зустріч завершилась безрезультатно і Трамп її швидко покинув.

Президент США Дональд Трамп розкритикував позицію лідерів Демократичної партії США у Палаті представників Конгресу та Сенаті після зустрічі, яка була присвячена питанню виходу із закриття уряду, яке триває вже понад 2 тижні.

"Щойно пішов із зустрічі з Чаком Шумером (лідер демократів у Сенаті) та Ненсі Пелосі (спікер Палати представників) - цілковито згаяний час. Я запитав, що станеться за 30 днів, якщо я швиденько відновлю роботу уряду, чи схвалять вони у такому разі фінансування безпеки на кордоні, включно з побудовою сталевого бар'єру вздовж кордону? Ненсі відповіла: ні. Я сказав: "До побачення, жодних результатів", - відзначив президент США у Twitter.

У спілкуванні з пресою, Трамп сказав, що Демократи можуть "зупинити проблему за 15 хвилин", однак зазначив: "не думаю, що вони переймаються через злочинність".

Президент Трамп також наголосив, що його візит на Світовий економічний форум у Давосі під питанням через призупинення роботи уряду.

"Я мав намір поїхати і виступити з промовою перед світовою фінансовою спільнотою в Давосі. Це триває, але якщо призупинення роботи триватиме певний час, я не поїду", - сказав Трамп журналістам у четвер.

Дивіться також: Що мігранти кажуть про стіну на кордоні США з Мексикою

Що мігранти кажуть про стіну на кордоні США з Мексикою. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG