Спеціальні потреби

В крематорії Аргентини спалили російський вантаж кокаїну


Поліцейський відкриває вантаж кокаїну, знайдений в прибудові російського посольства. Фото Міністерства безпеки Аргентини, 2016
Поліцейський відкриває вантаж кокаїну, знайдений в прибудові російського посольства. Фото Міністерства безпеки Аргентини, 2016

Росія та Аргентина використали крематорій в Буенос Айресі, щоб спалити 389 кілограм кокаїну, вилученого під час операції спрямованої проти контрабанди наркотика, що здійснювалась через російське посольство в цій країні, повідомляє ВВС.

Загальну вартість знищеного вантажу оцінили у 93 мільйони доларів.

В 2016 році, колишній посол Росії попередив посадовців Аргентини, що було знайдено 12 валіз, які було заховано в посольській прибудові. Ці валізи були забиті наркотиками.

Валізи, де містився кокаїн, фото 2016
Валізи, де містився кокаїн, фото 2016

Після повідомлення, поліція Аргентини вночі зайшла до прибудови і замінила кокаїн на борошно. Вони також розмістили на валізах покажчики GPS.

Поліції довелось довго чекати. "Операція тривала 14 місяців і в певний час ми вже думали, що вони не повернуться за своїм вантажем і вони щось підозрюють. Однак все виявилось добре", - пояснила міністр безпеки Аргентини Патріція Буллріх в інтерв'ю російській пресі.

Через рік валізи доставили до Москви і відбулись арешти.

За підозрами поліції, керівник схеми Андрєй Ковальчук найняв Алі Аб'янова, який був співробітником посольства, щоб той зберігав кокаїн в школі біля посольства і організовував поставки наркотиків до Москви.

Пані Буллріх високо оцінила операцію поліції, назвавши її "фантастичною" і "надзвичайно складною".

Дивіться також: Час-Тайм. Чому в Женеві не згадали Україну? – пряме включення

Час-Тайм. Чому в Женеві не згадали Україну? – пряме включення
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG