Спеціальні потреби

Авіація НАТО лишатиметься в небі Лівії поки її не попросять піти


Солдати НПР закладають вибухівку у місті Сірт.

Міністр оборони Франції Жерар Лонге заявив, що повітряна кампанія НАТО у Лівії триватиме поки в країні зберігатимуться осередки спротиву, або ж до того часу, поки перехідний уряд Лівії не попросить НАТО про припинення кампанії.

Про це Жерар Лонге заявив у четвер в Брюсселі, де в ході дводенного засідання міністри оборони НАТО оцінювали перебіг місії у Лівії.

Лонге заявив, що захоплення рідного міста колишнього лівійського диктатора Муаммара Каддафі матиме велике символічне значення, втім значні осередки спротиву зберігаються в місті Бані Валід та на півдні країни.

Тим часом у четвер в місті Сірт, що за 360 кілометрів від Триполі, продовжувались вуличні бої між солдатами Національної перехідної ради (НПР) та лояльними до Каддафі військами.

Офіційні представники військових сил НПР повідомили у четвер, що захоплення Сірту є справою кількох днів. Перехідна рада має поступитись владою в країні після того, як місто буде захоплено, а країну визволено.

Голова служби безпеки НПР у четвер повідомив, що війська Ради виявили два масові поховання в районі столиці. Поховання містять близько 900 трупів. За словами голови служби безпеки виявлені тіла належать "жертвам старого режиму". Водночас він не уточнював час, коли могли відбутись вбивства.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG