Спеціальні потреби

Актуально

Клінтон: Договір про СНО - не справа політики

Державний секретар США Гілларі Клінтон

Державний секретар США Гілларі Клінтон заявила, що ратифікацію договору з Росією про скорочення ядерних озброєнь не слід пов’язувати з політикою.

Пані Клінтон виступила сьогодні на американській телевізійній програмі з Лісабона, де вона взяла участь у саміті НАТО. Держсекретар сказала, що договір не є політичним питанням, а радше питанням життя чи смерті. Вона додала, що запитання скептичних республіканців у Сенаті щодо цього договору заслуговують на змістовні відповіді.

У суботу під час саміту НАТО, Європейський Союз і Росія закликали Сполучені Штати ратифікувати новий договір про СНО, який рішуче підтримали союзники НАТО, представники військових кіл та колишні чиновники.

Проте деякі сенатор-республіканці із застереженням ставляться до схвалення цієї угоди, яка передбачає скорочення на теритину ядерних арсеналів обох країн.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен остеріг, що на карту поставлено безпеку Європи. Він зробив таку заяву після оголошення, що Росія вдалася до історичного кроку для розгорнення співпраці з НАТО у сфері протиракетної оборони.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG