Спеціальні потреби

Україна, США, Литва і Польща проведуть спільні навчання на Львівщині


Фото: Навчання "Сі Бриз" на Херсонщині, 2 липня 2021

17-30 липня Україна, США, Литва і Польща проведуть спільні військові маневри "Три мечі-2021" на Яворівському полігоні, що на Львівщині​, повідомив Генштаб ЗСУ. Будуть залучені понад 1200 військовослужбовців і 200 бойових машин. Навчання вперше проводять в Україні.

"Три народи – єдина ціль. Три народи #ЛИТПОЛУКРБРИГ (Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького) поділяють спільні цінності і представляють єдність багатонаціонального підрозділу, що в свою чергу відображає стабільність, готовність і єдність зусиль в регіоні", - пише Генштаб.

Маневри дозволять країнам-учасницям побудувати та підтримувати ефективні робочі відносини і поліпшать взаємодію між представниками Збройних Сил України та ЗС НАТО, при цьому​ "Три мечі 2021" матимуть виключно оборонний характер, наголошено в заяві.

Sea Breeze 2021
Sea Breeze 2021

З минулого тижня Україна, США та ще 30 країн проводять міжнародні військові навчання "Сі Бриз" (Sea Breeze).

Як Голос Америки повідомляв напередодні, 4 липня із нагоди Дня ВМС України президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Одещину відвідав есмінець "Росс" військо-морських сил США, привітав зі святом українських військовослужбовців і відзначив внесок навчань "Сі Бриз" у зміцнення обороноздатності країни.

Дивіться також: Як громада в Італії підтримувала збірну України на історичному матчі Євро-2020 у Римі. Відел

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG