Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Національний демократичний інститут про Україну напередодні виборів

  • Голос Америки

За виборами в Україні спостерігатиме делегація Національного демократичного інституту (NDI) на чолі з колишньою державним секретарем США Мадлен Олбрайт.

Своїми спостереженнями та висновками члени делегації поділяться на спеціальній прес-конференції, запланованій у Києві на понеділок 26 травня. В опублікованій напередодні заяві інституту, його експерти поділяють передвиборчу ситуацію в країні на три категорії.

У результаті окупації Криму Росією, говориться у заяві, мешканці півострова не мають можливості голосувати. У Донецькій та Луганській областях, виборчій процес вже порушено та існує серйозна загроза погіршенню ситуації у день виборів, зазначають експерти NDI.

Однак, пишуть вони, на решті території України, яка покриває понад вісімдесят відсотків зареєстрованих виборців, підготовка до виборів проходить досить добре. У таких умовах, надзвичайно важливо аби українці, причетні до виборів, доклали усіх зусиль та за підтримки міжнародної громадськості подолали усі перешкоди для створення умов для максимального волевиявлення у день виборів, підкреслюють експерти Національного демократичного інституту.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG