Спеціальні потреби

Кампанія Трампа не платитиме юристам Трампа-молодшого, який вже витратив на них майже півмільйона - Bloomberg


Дональд Трамп-молодший

Кампанія Трампа припиняє сплачувати за юридичними рахунками Дональда Трампа-молодшого і створює фонд юридичного захисту, який буде оплачувати його витрати та витрати інших членів кампанії, пов’язані з розслідуванням можливого втручання Росії до виборів, повідомляє Bloomberg, посилаючись на поінформовані джерела.

Фонд, з якого фінансуватиметься захист членів кампанії, запрацює за декілька тижнів, однак, все ще до кінця неясно, як буде організоване управління фондом і хто матиме право на компенсацію витрат за нього. Наразі, також не відомо, чи буде президент Трамп та організація Трампа робити внески до цього фонду. На противагу політичній кампанії Трампа, фонд матиме більше можливостей для збору коштів, зазначає видання.

Рахунки за юридичні послуги кампанії Трампа цього року вже перевищили 2 мільйони доларів, включаючи виплати, пов'язані з розслідуванням можливого втручання Росії, а також 287,924 долари на покриття юридичних витрат Дональда Трампа-молодшого.

Окремо, Національний комітет республіканської партії (RNC) виплатив 166,527 доларів Алану Футерасу, який представляє Трампа-молодшого, свідчать дані звіту, який партія надала Федеральній виборчій системі, повідомляє видання.

Оскільки розслідування, ймовірно, триватиме і в 2018 році, президент Трамп також сам сплачуватиме за власними юридичними рахунками, які можуть перевищити 1 мільйон доларів, сказав виданню юрист Білого дому Тай Кобб.

Дивіться також: Час-Тайм. Реінтеграція Криму і Донбасу – наскільки це реалістично?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG