Спеціальні потреби

Праймеріз стартують в одному з найбагатших штатів США


Наступного тижня у штаті Нью-Гемпшир відбудуться перші праймеріз республіканської партії. Виборці штату обиратимуть того, хто на їх думку має очолити республіканців на виборах президента та, ймовірно, змінити демократа Барака Обаму на чолі США.

Першим праймеріз передували партійні збори республіканців, або ж кокус, у штаті Айова на яких передбачувану перемогу здобув колишній губернатор Массачусетсу Міт Ромні, а другим став консерватор та ревний католик Рік Санторум.

Чи зміниться цей результат у Нью-Гемпширі, чи зможуть скласти конкуренцію Міту Ромні, Ньют Ґінґріч, або ж Рік Перрі – залежатиме від настрою виборців невеличкого штату на півночі США, який є одним із найбагатших у країні. Середньорічний прибуток родини тут складає майже 61 тисячу доларів на рік, що є 7-м показником в Америці.

Найбільшим сюрпризом, який може принести Нью-Гемпшир може бути поразка Міта Ромні, який нині випереджає інших республіканських кандидатів майже на 40 відсотків. Він настільки впевнений у собі, що у четвер вже вів кампанію у штаті Південна Кароліна, в якому відбудуться наступні праймеріз.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG