Спеціальні потреби

США готові запровадити нові санкції проти Росії

  • Голос Америки

Представник Білого дому Джош Ернест

Адміністрація Барака Обами заявила про готовність накласти додаткові санкції на Росію, якщо Москва не вдасться до кроків для деескалації кризи в Україні. Проте Білий дім повідомив, що запровадження санкцій відстрочено на час пошуків об’єднаної підтримки з боку європейських та американських продуцентів для таких заходів.

Представник Білого дому Джош Ернест – виступаючи в середу – сказав, що нові санкції будуть скеровані проти банків, енергетичного і оборонного секторів, якщо Москва не припинить постачання через кордон військової техніки і бойовиків до України.

В Брюсселі державний секретар США Джон Керрі заявив міністрам закордонних справ країн НАТО, що російський президент Володимир Путін мусить закликати проросійських сепаратистів у східних районах України, щоб вони склали зброю. Він також закликав російського лідера до «повної відданості мирному процесу і стабільності в Україні».

Погроза нових санкцій надійшла в час, коли лідери американських ділових кіл ведуть кампанію проти односторонніх санкцій, твердячи, що вони завдадуть шкоди американським інтересам і можуть спричинити втрату робочих місць у США.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG