Спеціальні потреби

Барак Обама закликав Конгрес підтримати його план створення нових робочих місць


Барак Обама під час виступу у Конгресі

Президент США Барак Обама закликав законодавців прийняти законопроект вартістю майже 450 мільярдів доларів для створення нових робочих місць в країні. План передбачає податкові пільги для малого та середнього бізнесу.

Барак Обама оприлюднив свій план у промові перед обома палатами Конгресу в четвер увечері. Він сказав, що Сполучені Штати переживають національну кризу і закликав законодавців до негайних дій, щоб пожвавити економіку і покращити життя людей.

У своєму виступі Обама закликав припинити політичних дискусій і зосередитися на економічних реформах в країні. Президент пояснив, що його пропозиція знизити податки для працівників і підприємств призведе до створення нових робочих місць у галузі будівництва, ремонту і модернізації автомобільних доріг і залізниць, аеропортів, водних шляхів та шкіл.

За словами президента, його план передбачає надання податкових пільг для компаній, які найматимуть безробітних, як також скорочення податків на прибутки працівників американського малого бізнесу.

XS
SM
MD
LG