Спеціальні потреби

Обама: заяви Ахмадінеджада щодо терактів 2001 року «образливі»


Президент Барак Обама назвав заяви президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада про причетність уряду Сполучених Штатів до трагічних подій 11 вересня 2001 року «образливими» і «ненависницькими».

Іранський лідер сказав, що «більшість людей у світі» вірить в те, що американський уряд був відповідальний за теракти 2001 року. Він додав, що здебільшого лише американські високопосадовці вірять в те, що за нападами на Нью-Йорк і Пентагон стоїть терористична група.

В інтерв’ю перській редакції BBC Обама наголосив, що особливо образливим є те, що Ахмадінеджад заявив про це в Нью-Йорку, неподалік, так званої, «нульової» зони, де колись стояли вежі Всесвітнього торгівельного центру.

Сполучені Штати і деякі делегації західних країн вийшли з залу Генеральної Асамблеї ООН під час промови президента Ірану на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Іранський лідер також сказав, що це люди «в самому американському уряді» могли організувати ці напади у намаганнях відвернути увагу від економічного спаду в США і рятувати Ізраїль.

XS
SM
MD
LG