Спеціальні потреби

Президент США Барак Обама відправився у тур південними штатами країни


Барак Обама під час зустрічі з виборцями

Президент США Барак Обама розпочав триденний тур двома південними штатами Північною Кароліною та Вірджинією з метою пояснити свої останні законодавчі ініціативи. Білий дім переконує, що це робоча поїздка президента, але оглядачі розглядають тур як початок передвиборчої кампанії Барака Обами.

Перебуваючи у Ешвілі, що у Північній Короліні, президент заявив, що якщо конгресмени заблокують його останню законодавчу ініціативу скеровану на створення робочих місць, вони будуть вимушені відповідати перед своїми виборцями. Республіканці у Конгресі підтримали деякі норми законопроекту Обами, але відмовились ухвалити його повну версію. На думку опонентів Закону про створення робочих місць, вартість якого становить 447 мільярдів доларів, цей законопроект містить непродумані витрати та збільшення податків для багатих американців. Обама закликав виборців впливати на своїх представників у Конгресі.

Вірджинія та Північна Кароліна є традиційно республіканськими штатами, у яких Обама переміг у 2008-му році. Він сподівається, що виборці цих штатів проголосують за нього ще раз.

XS
SM
MD
LG