Спеціальні потреби

Обама закликав демократів ефективніше агітувати за Клінтон


Президент Барак Обама закликав демократів активно включатися в передвиборчу кампанію, щоб не допустити перемоги Дональда ТрампаПрезидент Барак Обама закликав демократів до проведення активної передвиборчої кампанії в найближчі 80 днів, щоб домогтися обрання президентом Гілларі Клінтон. «Якщо ми не зробимо свою роботу, - сказав він, - то не виключено, що вона може програти».

«Коли я говорю про нашу роботу, я маю на увазі, що ми повинні продовжувати проявляти активність, виписувати чеки, робити телефонні дзвінки, об'єднувати людей навколо її кандидатури», - сказав Обама, виступаючи перед донорами Демократичної партії на заході щодо збору коштів у штаті Массачусетс.

Репутація Клінтон в очах виборців постраждала через уявлення про її нечесність, скандалу навколо використання нею особистого сервера електронної пошти під час перебування на посаді держсекретаря і ознак конфлікту інтересів між Держдепартаментом і її сімейним фондом. Проте вона переконливо випереджає Дональда Трампа в багатьох національних опитуваннях.

Однак Обама попередив, що «тут все ще є досить суттєва невизначеність».

«І якщо ми не хвилюватимемося до самого дня після виборів, то ми зробимо серйозну помилку, - попередив він. - Якщо ми зробимо свою роботу, Гілларі буде обрано президентом Сполучених Штатів. Але якщо не зробимо, то ще можливо, що вона зазнає поразки», - сказав він.

Дивіться також: У НАБУ знайшлись матеріали, які загрожують Трампу?

У НАБУ знайшлись матеріали, які загрожують Трампу? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

XS
SM
MD
LG