Спеціальні потреби

Обама і Камерон кажуть, що Каддафі необхідно піти від влади


Президент США Барак Обама і прем’єр-міністр Великобританії Дейвід Камерон виступають на спільній прес-конференції у Лондоні 25 травня

Президент США Барак Обама і прем’єр-міністр Великобританії Дейвід Камерон заявили, що військові операції у Лівії продовжуватимуться до часу припинення атак на цивільне населення і відставки Муаммара Каддафі.

Виступаючи на спільній прес-конференції у середу у Лондоні, Обама заявив, що тиск на Каддафі триватиме. Згодом, у промові до членів британського парламенту американський президент сказав, що США, Великобританія та їх союзники «зупинили різанину у Лівії», і не покинуть країну до часу зникнення там «тіні тиранії».

Камерон зазначив, що його країна розглядатиме всі можливості для чинення тиску на Каддафі. Обама висловив погляд, що кампанія НАТО остаточно матиме успіх у подоланні контрольованих Каддафі сил, проте він сказав, що це буде повільним і сталим процесом.

У своєму виступі перед британським парламентом президент Обама торкнувся питання хвилі політичних змін, яка прокотилася Близьким Сходом та Північною Африкою. Він заявив, що США та Великобританія стоять непохитно по боці тих, хто прагне свободи.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG