Спеціальні потреби

Обама запропонував кандидатів на посади міністра оборони і директора ЦРУ


Президент Барак Обама завершує працю над створенням команди співробітників, які займатимуться питаннями національної безпеки на час його другого президентського терміну. Водночас він закликав Сенат негайно схвалити запропонованих ним кандидатів на очолення Міністерства оборони і Центрального розвідувального управління.

Обама запропонував колишнього республіканського сенатора зі штату Небраска Чака Гейґела на посаду міністра оборони США і радника з питань контртероризму Джона Бреннана на директора Центрального розвідувального управління.

Президент назвав Гейґела лідером, на якого заслуговують «наші війська». Він також додав, що колишній сенатор з Небраски є «представником двопартійної традиції, яка нам більше потрібна у Вашингтоні».

Обама також схвально висловився про Бреннана за очолення ним зусиль проти аль-Кайди та відданість «цінностям, які окреслюють нас як американців».

Проте другий за значенням республіканський законодавець у Сенаті вже піддав критиці Гейґела за його погляди щодо Ізраїлю та Ірану, кажучи , що це призначення «є найгіршим з можливих послань, яке ми можемо надіслати нашому союзникові Ізраїлеві та решті наших союзників на Близькому Сході».

Деякі законодавці також висувають застереження щодо Джона Бреннана як кандидата на посаду директора ЦРУ. Йому приписують авторство політики адміністрації Обами про застосування безпілотних літаків і цільові убивства ймовірних терористів.
XS
SM
MD
LG