Спеціальні потреби

Президент Обама захищає своє рішення щодо нафтопроводу Keystone


Президент Обама у штаті Оклагома

Президент Барак Обама рішуче захищав свою репутацію щодо видобування і транспорту нафти. Він доручив прискорити працю над нафтопроводом у штаті Оклагома. Водночас президент піддав критиці Конгрес за те, що він використовує в політичних цілях проект великого нафтопроводу з канадської провінції Альберта до Мексиканської затоки.

Виступаючи в Оклагомі, багатому на нафту штаті, в якому великі впливи мають республіканці, Обама сказав, що законодавці відмовилися дати його адміністрації досить часу для перегляду спірного трубопроводу Keystone, щоб упевнитись що він не матиме негативного впливу на здоров’я і безпеку людей навколишнього району.

Перед лицем нової критики з боку республіканців, які звинувачують його в тому, що ціна бензину досягає майже чотирьох доларів з галон, Обама повідомив у четвер, що він доручив федеральним агентствам прискорити будівництво трубопроводу – довжиною у 485 миль – з Оклагоми до нафтопереробних заводів на узбережжі Мексиканської затоки, щоб усунути перешкоди у системі транспорту нафти.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG