Спеціальні потреби

Барак Обама продовжує турне країнами Латинської Америки


Президентська родина прибула до Сантьяго, Чилі

Президент Барак Обама завершив візит до Бразилії і тепер прибув до Чилі, де матиме зустріч з президентом Себастьяном Піньєрою.

У столиці Сантьяго, Обама обговорюватиме з чилійським президентом питання співробітництва в економічному та енергетичному секторах, як також справу подолання наслідків стихійних лих. Минулого року, Чилі уразив потужний землетрус. Згідно з планами, президенти Обама і Піньєра також матимуть спільну прес-конференцію.

За повідомленням Білого дому, у дорозі до Чилі з Бразилії представники його адміністрації повідомили президента Обаму про ситуацію у Лівії та про стан атомних реактоірв у Японії, пошкоджених внаслідок нещодавнього потужного землетрусу та цунамі.

Сьогодні ввечері президент Обама і перша леді Мішель будуть почесними гостями на офіційному прийомі, влаштованому Піньєрою у президентському палаці Ла-Монеда.

Очікується, що президент Обама віддасть належне Чилі за перехід країни від військового правління до демократії, називаючи її прикладом для інших країн світу.

Подібні заяви президент США зробив у неділю у Ріо-де-Жанейро, де він вказав на Бразилію, як приклад диктатури, яка перетворилася у процвітаючу демократію.

Саме вуличні акції протесту у Ріо-де-Жанейро у 1984 році призвели до падіння 20-річної військової диктатури у Бразилії.

XS
SM
MD
LG