Спеціальні потреби

Обама і Меркель: Росію необхідно притягнути до відповідальності


Президент США Барак Обама і канцлер Німеччини Анґела Меркель дійшли згоди в тому, що Росію необхідно притягнути до відповідальності за її дії в Україні.

Ця заява прозвучала на тлі розгляду Європейським Союзом нових заходів щодо посилення тиску на Москву з метою переконати її змінити взятий курс.

Білий дім повідомив, що у вівторок лідери двох країн обговорили розвиток подій в Україні, але не вдавався в деталі їхньої телефонної розмови.

«Лідери висловили занепокоєння у зв'язку зі значним зростанням насильства на сході України і матеріальною підтримкою сепаратистів, яку надає Росія, а також її невиконанням взятих зобов'язань згідно з Мінськими домовленостями, - йдеться в повідомленні Білого дому. - Вони погодилися, що Росію необхідно притягнути до відповідальності за її дії».

«Вони також погодилися, що важливо узгодити солідний пакет фінансової підтримки України, щоб дати їй можливість стабілізувати економіку, в той час як вона продовжує проводити реформи, які закладають основу для повернення до економічного зростання і процвітання», - наголошується в повідомленні.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG